Nowoczesna fizjoterapia

terapie

Usuwamy ból, naprawiamy ciało

Nowoczesna fizjoterapia

  • Najskuteczniejsze techniki fizjoterapeutyczne i osteopatyczne

  • Ponad 10 lat doświadczenia

  • Potwierdzenie w obiektywnych badaniach naukowych

Leczenie bólu

Nowoczesna fizjoterapia w leczeniu bólu to nie wykonywanie zabiegów według utartych schematów. To szukanie pierwotnej przyczyny a nie zaleczanie objawów. Celem jest całkowite i trwałe zlikwidowanie problemu a nie tylko zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Fizjoterapia w sporcie

Największym problemem sportowca zarówno zawodowego jak i amatora są powtarzalne schematy ruchowe wynikające z danej dyscypliny. Gdy sportowiec nie dba o odpowiednią regenerację, jego wydolność i wyniki sportowe zaczną się pogarszać a w późniejszym czasie może pojawić się ból.

Korekcja wad postawy

Nowoczesna fizjoterapia w leczeniu wad postawy to nie lata ćwiczeń i oczekiwanie na minimalne zmiany. Sprawia że po pierwszej wizycie widać spektakularne efekty. Skraca czas korekcji, trwale zmienia postawę i jakość funkcjonowania .

USG narządu ruchu

Chcemy żeby nasze diagnozy i terapie były jak najdokładniejsze, dlatego w każdej koniecznej sytuacji wspomagamy się badaniem USG.

TERAPIA STAWÓW SKRONIOWO – ŻUCHWOWYCH I ORTODONCYJNA

Problemy w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych są częstą przyczyną zgłaszanie się pacjentów do naszych gabinetów. Nowoczesna fizjoterapia pozwala z powodzeniem likwidować problemy w jego obrębie.

TERAPIA TECAR

Terapia TECAR to technologia uznawana przez fizjoterapeutów na całym świecie. My jednak poszliśmy o krok dalej. We współpracy z wieloma specjalistami a całego świata połączyliśmy najnowsze doniesienia w dziedzinie leczenia bólu i wypracowaliśmy autorski system pracy.