Warsztat Teneryfa

Wiedza Dominika Omiotka w połączeniu z doświadczeniem jako terapeuta oraz zawodnik z wieloma sukcesami na arenie polskiej i międzynarodowej (m.in. Mistrz Świata Masters 2017) zaowocowały stworzeniem jedynego w swoim rodzaju systemu leczenia, prewencji i regeneracji dla sportowców.

Fakt, że Dominik sam jest sportowcem, dało mu możliwość odczuwania, testowania i zbierania doświadczeń na bazie własnego organizmu wszystkich stosowanych przez niego technik i metod leczenia. Oprócz własnych odczuć Dominik posiada 15-letnie doświadczenie w pracy ze sportowcami. Takie wielopłaszczyznowe doświadczenie pomogło w zaadoptowaniu na potrzeby sportowców, wykształcenia medycznego, znajomość wielu konceptów fizjoterapeutycznych, osteopatycznych i zaawansowanego podejścia do ludzkiego ciała. Dziś Dominik pomaga sportowcom na każdym poziomie od amatorów po najlepszych sportowców świata.  

W gabinecie na Teneryfie pomożemy oczywiście każdemu potrzebującemu, jednak specyfika tego miejsca powoduje, że w odróżnieniu od pozostałych naszych gabinetów większość pacjentów na wyspie stanowią sportowcy.

 

Zgłoś się do nas, jeśli:

  • chcesz pozbyć się bólu lub dyskomfortu,
  • chcesz, abyśmy pomogli Ci uwolnić cały drzemiący w tobie potencjał,
  • chcesz przyspieszyć regenerację,
  • chcesz zmniejszyć napięcie na układ nerwowy,
  • chcesz poznać i nauczyć się technik samo regeneracyjnych dostosowanych do Ciebie.

Tel. +48 792 074 939 

Omiotek@warsztatzdrowia.eu

Av. Quinto Centenario s/n, Edificio las Terrazas

38660 Las Américas

Na Teneryfie oprócz gabinetu leczniczego mamy również studio bike fittingu, które prowadzimy we współpracy z Bike Point

Bike fitting jaki oferujemy to przede wszystkim szczegółowe badanie podmiotowe, przedmiotowe oraz testy specjalne. Pierwsza cześć fittingu mam na celu ustalenie dysfunkcji i zaburzeń w ciele, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie organizmu jak i pozycję na rowerze. Po tym etapie następuje analiza danych i zaplanowanie szczegółowego postępowania przywracającego prawidłowe funkcje motoryczne ciała. Do kolejnej część czyli ustawienia optymalnej pozycji na rowerze wykorzystujemy STT system

Serdecznie polecam gabinet prowadzony przez Dominika Omiotka. Oprócz wiedzy, cechuje go ogromna pasja zarówna do kolarstwa, jak i tego czym się zajmuje. Dzięki temu jest w stanie holistycznie podejść do problemu. Dodatkowym atutem jest to, że sam jest czynnym zawodnikiem- wiec problemy sportowców to dla niego „chleb powszedni”. Mnie osobiście bardzo pomógł. Na pewno wrócę, gdy tylko ponownie będę potrzebować pomocy.

Karolina Karasiewicz

3-krotna Mistrzyni Polski w kolarstwie szosowym, dwukrotna medalistka mistrzostw Europy, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski na torze

Z Dominikiem znamy się od lat,przez kilka ostatnich sezonów korzystałem z jego pomocy przy ciężkich,skomplikowanych kontuzjach. Mam bardzo dobre odczucia po przebiegu naszej współpracy. Cały rok wykonuje proste ćwiczenia,które dostałem od Dominika i działają cuda. Przez lata pracowałem z różnymi specjalistami i stwierdzam,że Dominik to zdecydowanie ścisła czołówka światowa

Kamil Gradek

Bahrain Victotius (World Tour)

Pierwsza wizytę u Dominika miałem kilka lat temu. Przed bardzo ważnym startem w sezonie miałem problemy z kolanem, co uniemożliwiało mi swobodną jazdę na rowerze. Dzięki pomocy Dominika i rozluźnieniu napięć, ból ustąpił. W sezonie wykonuję również proste i szybkie ćwiczenia, przez które lepiej czuję się na rowerze. Serdecznie polecam Dominika, który zna się na problemach sportowców, dzięki swojej dużej wiedzy, jak i doświadczeniu w sporcie.

Marceli Bogusławski

Alpecin-Deceuninck Development

W ciągu ostatnich lat wielokrotnie korzystałem z pomocy Dominika. Zarówno po ciężkich kontuzjach, po kraksach, ale także w sytuacjach, gdy ciało okazywało się przeciążone treningami i wyścigami w sezonie lub po jego zakończeniu. Nie zawsze wystarcza czasu lub brakuje motywacji do odpowiedniego rozciągania się po treningach, czego skutki niestety prędzej, czy później zaczynają doskwierać każdemu. Polecam pomoc Dominika we wszystkich takich przypadkach, z mojego doświadczenia każdorazowo okazywała się skuteczna, pozwalała odnosić kolejne sukcesy

Dariusz Leduchowski

Mistrz świata Masters, dwukrotny mistrz Europy Masters, 33-krotny mistrz Polski Masters

Wieletnia obecność Dominika w świecie kolarskim zarówno jako zawodnika jak i specjalisty w leczeniu zawodników daje mu poza wiedzą ogromne doświadczenie i nieocenione umiejętności.
Wielu moich kolegów i ja sam korzystaliśmy z pomocy Dominika wielokrotnie.
Ja jako zawodnik mający niestety doświadczenie z wieloma kontuzjami i kłopotami zdrowotnymi mogę powiedzieć, że Dominik był pomocny w każdym z moich problemów. Jest naprawdę niesamowicie skuteczny!
Jako doswiadczony kolarz doskonale radzi sobie z problemami zawodników.
Wie gdzie nacisnąć żeby…. bolało wink

Piotr Nowacki

Wielokrotny mistrz Polski Masters