Fizjoterapia w Stomatologii

Terapia stawów skroniowo – żuchwowych i stomatologiczna 

Nowoczesna fizjoterapia

Problemy w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, czaszki i szyi są częstą przyczyną zgłaszanie się pacjentów do naszych gabinetów. Nowoczesna fizjoterapia pozwala z powodzeniem likwidować problemy tych obszarów.

Nasza współpraca z stomatologami daje naszym pacjentom ogromne korzyści. Współpracujemy podczas korekcji zgryzu, leczenia ortodontycznego, protetycznego, chirurgi szczękowej. Dzięki podejściu interdyscyplinarnym leczenie jest szybsze, efekty trwała a pacjent odczuwa większy komfort.

Czy wiesz, że linia zgryzu jest zależna od ustawienia czaszki i całego ciała? Wszelkie działania w obrębie linii zgryzy muszą zatem wiązać się z analizą i korekcją w całym ciele nie tylko w obrębie twarzo-czaszki. Problemy w obrębie stawów skroniowo żuchwowych, czaszki i pojedynczych zębów często powodują problemy w całym ciele. Mogą być przyczyną bóli pleców, głowy, szyi oraz przyczyniać się do problemów z postawą ciała. Z kolei asymetrie w twoim ciele mogą przyczyniać się do powstawania problemów stomatologicznych. Umiejętności analizy problemów i pracy z przyczyną przyspiesza umożliwia leczenia, przyspiesza efekty i nadaje im trwałość. Współpracujemy z lekarzami stomatologii i ortodontami aby dać pacjentom wszystko czego potrzebują w jak najkrótszym czasie i w pełnym komforcie. Jeko jedni z pierwszych wykorzystujemy do pracy zaawansowaną technologie terapii TECAR, która połączone z precyzyjną diagnostyką, wiedzą i doświadczeniem daja spektakularne efekty, pozostając przyjemną dla pacjenta.