Sylwia Stoń

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia, ukończyła wiele szkoleń i warsztatów związanych z tematyką uroginekologiczną oraz sportową

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia, ukończyła wiele szkoleń i warsztatów związanych z tematyką uroginekologiczną oraz sportową m.in. pierwszy moduł szkolenia z akredytacją PTUG, Integracyjna Terapia Blizn, nadal kontynuuje swój rozwój m.in. na szkoleniach Fascial Manipulation by Luigi Stecco.

W swojej codziennej pracy interesuje się urządzeniami oraz nowymi technologiami stosowanymi w fizjoterapii sportowej oraz uroginekologicznej. W pracy gabinetowej ceni sobie pracę holistyczną z pacjentem bólowym, jak również w zakresie profilaktyki i poprawy jakości życia. Swoje doświadczenie zdobywała pracując z pacjentkami poporodowymi, kolarzami podczas wyścigów i zgrupowań oraz w gabinecie.

Na co dzień pasjonatka kolarstwa szosowego, kiedyś jako zawodniczka teraz jako współorganizator lokalnych wyścigów w Garwolinie.